Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54489

Suurprojektide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-turva- ja valvetehnikaprojektide aktiivne müük suurklientidele
-uute klientide leidmine, kliendisuhte hoidmine

Ootused kandidaadile

-aktiivse müügitöö kogemus
-ehitus- ja valvetehnika valdkonna hea tundmine
-väga hea eesti- ja vene keele oskus
-väga hea suhtlemisoskus
-korrektsus
-pingetaluvus
-autojuhiload

Ettevõte pakub

-huvitavat ja pingelist tööd, karjäärivõimalust
-rahvusvahelise ja juhtiva suurettevõtte hinnatud töökogemust
-ametiautot
-konkurentsivõimelist põhipalka ja konkreetsetest töötulemustest sõltuvat tulemuspalka

Tööpakkumise number
#54489