Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #369781

Suurobjektide koristaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Helsinki piirkonda, Soome tööle:

Suurobjektide koristajad

Töökoht on koristusettevõttes mis pakub erinevaid koristusteenuseid alates korterite koristamisest kuni tööstusruumide koristamiseni. Hetkel on vaja töötajad suurobjektide koristuse meeskonda. Soovime leida töötajad kes soovib leida pikaaegsed tööd ja pakume selletõttu ka sobivusel võimalust edeneda hiljem tööde juhatuse ülesannetesse.

Tööülesanneteks uuel töötajal on bürooruumide ja kortermajade ühiskasutuses olevate ruumide koristamine. Objektid vahetuvad vastavalt vajadusele. Koristamine hõlmab ka vahatamisi ja aknapesu – nende töödega seotud tööstuslike masinate kasutamisoskust.

Sobivalt kandidaadil on kogemust analoogsetest koristustöödest. Kasuks tuleb koristusalased koolitused või haridus. Eeldame aktiivsed suhtumist töösse ning iseseivaks tööks võimelisust. Kasuks tuleb ka hea füüsiline vorm.

Töötamist alustatakse osa-ajaliselt ja tööaeg jääb vahemiku 06-17. Hiljem pakume võimalust saada alalist tööd ettevõttes.

Ootused kandidaadile

- varasem ametlik töökogemus analoogsest koristustööst ja tööstuslike seadmete kasutamise oskus.
- B – kategooria juhiload ja julgus sõida ametiautoga Uusimaa piirkonnas.
- soome keele oskus
- EU kodakondsus või mitte EU kodanikel tööluba Soomes töötamiseks
- soov leida alalist tööd Soomest

Kasuks tuleb:
- kehtiva Soome „verokortti“ omamine
- majutusvõimalus Helsingi piirkonnas

- Aitame vajadusel vajalike ametnike juures registreerimisel
- Aitame sobiva majutuse leidmisel.

Lisainfo

Veenduge kindlasti selles et avaldusest tuleb välja Teie vastavus esitatud nõuetele!
Lisaks palume avaldusele märgida ka palgasoovi.

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles. Vene keeles saadetud avaldustega me ei saa arvestada.
Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse vestluse aeg.

Võimalusel palume, et täidaksite avalduse otse meie koduleheküljel www.workpower.ee, nii ei pea me Teie avaldust ümber sisestama meie andmebaasi.

Vaata meie kõiki tööpakkumisi koduleheküljelt www.workpower.ee - osad tööpakkumised ainult meie koduleheküljel.

Tööpakkumise number
#369781