Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180331

Suurköökide ja koristusmasinate müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tehnikahuvilist inimest suurköökide teenindamise ja koristusmasinate müügi ja hoolduse peale. Ülesandeks saab olema olemasolevate klientide haldamine ja koolitamine, uute klientide leidmine ja värbamine, kasutatava tootesortimendi laiendamine.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev müügikogemus sarnases valdkonnas, hea arvuti kasutamise oskus, eesti, vene ja veel mõne keele oskus, B-kategooria juhilubade olemasolu. Keeled saab suhu ka meie juures.

Palju huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd, eneseteostusvõimalust, erialaseid koolitusi Eestis ja välismaal, nooruslikku ja kiirelt arenevat kollektiivi, tööks vajalikke vahendeid, motiveerivat palka.

Lisainfo

Kandidaadilt ootame töötahet, ausust, suhtlemis- ja väljendusoskust, kohusetunnet, pingetaluvust, otsustus- ja vastutusvõimet, tehnilist taipu, iseseisvust, aktiivset eluhoiakut ja valmisolekut meeskonnatööks.

Tööpakkumise number
#180331