Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #180331

Suurköökide ja koristusmasinate müügijuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tehnikahuvilist inimest suurköökide teenindamise ja koristusmasinate müügi ja hoolduse peale. Ülesandeks saab olema olemasolevate klientide haldamine ja koolitamine, uute klientide leidmine ja värbamine, kasutatava tootesortimendi laiendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev müügikogemus sarnases valdkonnas, hea arvuti kasutamise oskus, eesti, vene ja veel mõne keele oskus, B-kategooria juhilubade olemasolu. Keeled saab suhu ka meie juures.

Palju huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd, eneseteostusvõimalust, erialaseid koolitusi Eestis ja välismaal, nooruslikku ja kiirelt arenevat kollektiivi, tööks vajalikke vahendeid, motiveerivat palka.

Lisainfo

Kandidaadilt ootame töötahet, ausust, suhtlemis- ja väljendusoskust, kohusetunnet, pingetaluvust, otsustus- ja vastutusvõimet, tehnilist taipu, iseseisvust, aktiivset eluhoiakut ja valmisolekut meeskonnatööks.

Tööpakkumise number
#180331

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2009

Pireka Eesti OÜ tegutseb 2002 a. kevadest ja on mitmete suurfirmade ametlik esindaja Eestis ja oma emafirma kaudu ka kõigis kolmes Balti riigis. Omas valdkonnas oleme Baltikumis liidrite hulgas.

Me pakume oma klientidele profisarja hügieeni ja koristustarbeid ehk käte-, wc- ja tööstuspabereid, seepe ja deso vahendeid, koristusvahendeid ja -keemiat, koristusmasinaid. Meie eesmärk on pakkuda klientidele parimat lahendust.

Meie poolt esindatavate kaubamärkide hulka kuuluvad Kimberly-Clark, Kleenex, Scott, Vileda, Vermop, Ready System, Tennant, Evans Vanodine, Unimop.

Vaata rohkem