Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750425

Suurköögitööline päevase tööajaga

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda köögitöölist.
Töö põhisisuks on erinevate kulinaariatoodete (pudrud, šnitslid, kotletid jne) valmistamine ja doseerimine ning seotud köögitööd
Tööaeg P ja N 08-17. E, T, K 9-16.Tööaeg sõltub tellimuste mahust.

Vajadusel väljaõpe kohapeal.
Töötasu: õpiajal 4-€/h

Ootused kandidaadile

Eeldame:
täpsust, korrektsust, käelist kiirust, töökust.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus köögis

Ettevõte pakub

Soodsat kohapealset toitlustamist
Soodustusi omatoodangu ostmisel
Lisatasu vastavalt valmistatud toodangu mahule

Väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#750425