Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179811

Suurköögiseadmete müügi- ja hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses süürköökide puhastusvahendite müügi jõulise kasvamisega otsime oma töökasse kollektiivi müügi- ja hooldusspetsialisti, kelle tööpiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Põhja-Eesti aga samas esialgu ka kogu Eesti.

Konsultandi põhilised tööülesanded on:

  • olemasolevate klientide haldamine, koolitamine;
  • kasutatava tootesortimendi laiendamine;
  • Uute klientide leidmine ja värbamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus müügi või teeninduse valdkonnas, eriti puhastusvahenditega seoses;
  • äriline mõtlemine, avatus uutele lahendustele ja lojaalsus;
  • saavutamisvajadus ja vastutusvõime;
  • tehniline taip ja julgus ``käsi määrida``.

  • Huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd arenevas osakonnas;
  • häid töötingimusi;
  • erialast koolitust;
  • enesetäiendamis- ja eneseteostusvõimalusi;

Lisainfo

Kandideerimisel müügikonsultandi ametikohale palume CV-le lisada kaaskiri.

Tööpakkumise number
#179811