Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179811

Suurköögiseadmete müügi- ja hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses süürköökide puhastusvahendite müügi jõulise kasvamisega otsime oma töökasse kollektiivi müügi- ja hooldusspetsialisti, kelle tööpiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Põhja-Eesti aga samas esialgu ka kogu Eesti.

Konsultandi põhilised tööülesanded on:

  • olemasolevate klientide haldamine, koolitamine;
  • kasutatava tootesortimendi laiendamine;
  • Uute klientide leidmine ja värbamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus müügi või teeninduse valdkonnas, eriti puhastusvahenditega seoses;
  • äriline mõtlemine, avatus uutele lahendustele ja lojaalsus;
  • saavutamisvajadus ja vastutusvõime;
  • tehniline taip ja julgus ``käsi määrida``.

  • Huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd arenevas osakonnas;
  • häid töötingimusi;
  • erialast koolitust;
  • enesetäiendamis- ja eneseteostusvõimalusi;

Lisainfo

Kandideerimisel müügikonsultandi ametikohale palume CV-le lisada kaaskiri.

Tööpakkumise number
#179811

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2009

Oleme 1993. aastal asutatud tööstuskaupadest esmatarbekaupade turundus-, müügi- ja esindusettevõte. Kolm aastat tagasi moodustasime eraldi osakonna äriklientide teenindamiseks. Klienditüüpideks on HoReCa, tööstusettevõtted, avalik sektor jne. Selle osakonna kaubamärgid on Lotus Professional, Tana Professional, Stadsing, S.C. Johnson, Mayeri, Lindner, Huhtamaki, Papstar, Estiko jt.

Vaata rohkem