Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299239

Suurköögiseadmete hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restorani-, baari- ja suurköögiseadmete paigaldus, hooldus ja remont. Tööde eesmärk on tagada klientidele ja partneritele kindlus ja rahulolu, et nende seadmed töötaksid probleemivabalt ja pikaajaliselt. Enamus töid teostatakse klientide juures, kuid omame ka Tallinna kesklinnas suurt hooldustöökoda, kus saab teostada pikemaajalisi ja raskemaid remonditöid.

Ootused kandidaadile

  • tehniline taip
  • elektriööde oskus
  • pingetaluvus, hea suhtlemisoskus
  • ausus, sihikindlus ja tulemustele orienteeritus
  • autojuhiload
  • elukoht Ida- või Lääne Virumaal
  • töö- ja teotahe

Ettevõte pakub

  • parimat teenimisvõimalust meie tegevusvaldkonnas!
  • palju huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • ametisõidukit
  • kvaliteetseid töövahendeid tööde kiireks teostamiseks
  • erialast koolitust
  • professionaalset ja abivalmis meeskonda

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogmus meie tegevusvaldkonnas
  • teadmised gaasiseadmetest
  • teadmised külmatehnikast

Tööpakkumise number
#299239

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. märts 2013
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2013
Lisainfo palga kohta:
brutopalk, põhipalk + tulemustasu

Haktek OÜ on suurköögiseadmete hoolduskeskus aastast 1997. Meie tegevusvaldkonda kuuluvad kõik toitlustamisega tegelevad ettevõtted. Meie eesmärk on püsida oma tegevusalal tipus ja osutada oma klientidele kõige kiiremat ja kvaliteetsemat teenust. Omame oma eesmärgi täitmiseks kõike vajalikku: proffessionaalset hooldusmeeskonda, piisavalt täiuslikku varuosadeladu, rohket tehnilist informatsiooni ja mis kõige tähtsam - ühtekuuluvat kollektiivi.

Vaata rohkem