Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136828

Suurköögiseadmete hooldusmeister

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suurköögiseadmete paigaldus (külmseadmed, kuumseadmed, gaasiseadmed, roostevabad tooted).

Ootused kandidaadile

Tehniline taip.
Elektriku töökogemus.
Juhiload.
Oma auto kasutamise võimalus
Elukoht - Lõuna-Eesti
Kasuks tuleb gaasi-ja/või külmtööde kogemus.

Ettevõte pakub

Motiveerivat tulemuspalka
Tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes.
Kaasaegseid töövahendeid

Lisainfo

Töö sobib ka nooruslikule pensionärile

Tööpakkumise number
#136828

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2008

METOS valmistab ja müüb suurköökidele ning restoranidele laia valikut seadmeid kōrgekvaliteediliseks ja efektiivseks toiduvalmistamiseks. Metos on oma ala turuliider Baltikumis, Benelux maades, Skandinaavias ja Soomes. Metos AS Tallinna tehases valmistatakse roostevabast terasest köögimööblit, panne, elektripliite, pagari- ja konvektsioonahje

Vaata rohkem