Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63305

Suurköögiseadmete hooldus- ja paigaldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suurköögiseadmete paigaldamine, hooldus- ja remonditööd

Ootused kandidaadile

*elektrialane haridus
*soovitavalt elektrialane töökogemus ja teadmised automaatikast
*autojuhilubade olemasolu
*kohusetundlikkus
*arvuti kasutamise oskus põhitasemel
*eesti keele oskus
*soovitavalt vene ja inglise keele oskus
*valmisolek töölähetusteks

Ettevõte pakub

*tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist tasu
*ametiautot
*huvitavat ja vaheldusrikast tööd
*sõbralikku kollektiivi
*täiendõpet

Tööpakkumise number
#63305