Värsked tööpakkumised

Suurköögi tööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 461033

Tööpakkumise number

461033

Töö kirjeldus

Vajame suurkööki kulinaariatoodete valmistajat.
Töö põhisisuks on erinevate kulinaariatoodete (kotletide, šnitslite, vormiroogade, kulinaariatoodete) valmistamine, 7-8 toodet.
Töönädal P-N, Töö aeg P,N 09-18 ja E,T,K 9-16. Tööaeg sõltub tellimuste mahust.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
täpsust, korrektsust, käelist kiirust, töökust.
Vajadusel pakume kohapealset väljaõpet. (1 kuu)

Ettevõte pakub

Soodsat kohapealset toitlustamist
Soodustusi omatoodangu ostmisel
Lisatasu vastavalt valmistatud toodangu mahule

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2017
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 650 kuni 850 EUR kuus

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud. 20% oma toodangust valmistame ekspordiks. Tooteid turustame Reinu pizza ja Gulinaar kaubamärkide all.