Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58674

Suurklientide projektimüügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Väga aktiivne, mobiilne ja suurklientidele kohane professionaalne ehitusmaterjalide projektimüük.
* Suurklientidega heade müügisuhete operatiivne loomine, edukas hoidmine ja tulemuslik arendamine.
* Suurklientide professionaalse ja operatiivse teenindamise korraldamine ja tagamine
alates Kauba tellimisest ja hankimisest kuni Kauba kliendile tähtaegse edastamiseni.
* Müügitöö kõrge efektiivsuse ja Kauba müügi tipptulemuslikkuse saavutamine.

Ootused kandidaadile

* Tipptulemusliku müügi tahe ja oskus ning märkimisväärne kogemus (ehitus)kauba müümisel, eriti objekti-, projekti- ja hulgimüügil.
* Kiiretele kõrgtulemustele viiv väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
* Valmisolek sihikindlaks, tarmukaks, pingeliseks ja mobiilseks müügitööks.
* Oskus ja tahe nii iseseisvalt kui ka meeskonnas edukalt töötada.
* Selge orienteeritus müügitulemile, võimas tahe projektimüügiga kiiret karjääri teha ja parimatest parimaks tipptasemel müügispetsialistiks tõusta.
* Suurepärane organiseerimisvõime, suur müügiagressiivsus, tööaktiivsus ja initsiatiivsus.
* Järjekindlus ja võime supermüüke edukalt alustada ja lõpule viia.
* Keskmisest märksa suurem kohusetunne, kõrgeltarenenud vastutustunne ja otsustusvõime.
* Ausus, korrektsus, usaldusväärsus ja lojaalsus suhtluses juhtkonna, meeskonna ja klientidega.

MIS TULEB KASUKS:
* Ehitus-, müügi- või ärialane kõrg- või eriharidus.
* Huumorimeel ja positiivsus.
* Ambitsioonikus ja nimetamisväärne müügialane kogemus.
* Soov sihikindla tugeva tööga väga hästi teenida.
* Väga hea arvutikasutamise oskus ning BUUM müügisüsteemi valdamine.
* Inglise ja vene keele oskus.

* Selgeid eesmärke ja suurepärast eneseteostamise võimalust kiireltarenevas firmas.
* Mitmekülgset, huvitavat, pingelist ja vastutusrikast tööd.
* Võimalusi kiireks professionaalseks arenguks ja kiireimat teed edukaks karjääriks.
* Meeldivat, töökat ja väga professionaalset kollektiivi ning tippspetsialistidest kolleege.
* Tehnilisel tipptasemel töövahendeid ja kaasaegset müügisüsteemi.
* Kaasaegseid töötingimusi värskeltvalminud tööruumides ning meeldivas ja stiilses töökeskkonnas.
* Motiveerivaid tööstiimuleid ja tulemustest sõltuvat kõrgetasemelist ülimalt konkurentsivõimelist palka, s.t. tipptasemel müügitulemused = tipptasemel piiramatult progresseeruv tulemustasu.
* Ametiautot, mobiiltelefoni jne.

Lisainfo

JULGUSTAME
* Kui oled tipptegija, siis siin on su õige koht.

Tööpakkumise number
#58674