Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69093

Suurklientide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • suurklientidega suhete loomine ja arendamine
  • tootepakkumiste tegemine ja kampaaniate korraldamine
  • osalemine tootearendusprotsessis
  • toodete distributsiooni jälgimine ja kontroll
  • kaubamärkide turundustegevuse planeerimine ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • kogemus müügitöös
  • teadmised jaekaubanduskettidest
  • töökogemus suurklientidega
  • väga hea eneseväljendus ja kuulamisoskus
  • hea eesti ja vene keele oskus
  • juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Väga huvitavat ja pingelist tööd
Head enesteostamise võimalust
Ametiauto kasutamisvõimalust
Töötasu: katseajal 11 000 kätte, peale katseaega - vastavalt töötulemustele.

Lisainfo

Isikuomadustest on vajalik hea läbirääkimis- ja argumenteerimisoskus, koostöövalmidus, stressitaluvus, iseseisvus ja algatusvõime

Tööpakkumise number
#69093