Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42059

Suurklientide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügitegevuse arendamine ja haldamine suurklientide sektoris. (puudutab toidukauplusi, bensiinijaamu ja hulgimüüjaid).
  • eelarvestus ja müügi prognoosimine suurklientide tasandil
  • müügi ja distributsiooni eesmärkide püstitamine ja eesmärkide täitmise kontroll
  • läbirääkimiste pidamine, lepingute allkirjastamine, hinnakujundus

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtleja
  • vilunud läbirääkija, suuteline mõjutama läbirääkimistel partneri seisukohti
  • sihikindel ja eesmärgile orienteeritud
  • enesekindel, algatusvõimeline ja motiveeriv
  • kõrgharidust või selle omandamist
  • 2-3 aastane töökogemus suurklientidega
  • valdab eesti, vene ja inglise keelt
  • arvutioskus (Excel, Power Point)

Ettevõte pakub

  • vabadust vastutusvaldkonna piires
  • tööd noores dünaamilises meeskonnas
  • karjäärivõimalust
  • koolitust
  • ametiautot
  • palka alates 15000 neto

Tööpakkumise number
#42059