Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56229

Suurklientide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha peamisteks ülesanneteks on firma esindamine võtmeklientide juures, koostöö loomine, hoidmine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtleja
  • Hea läbirääkija
  • eelnev müügitöö kogemus
  • Eesmärgile orienteeritud
  • Sihikindel
  • Analüüsioskusega
  • Hea esinemisoskusega
  • Soovid ennast arendada
  • Kõrge sisemise motiveeritusega
  • Räägid/kirjutad Vene ja/või Inglise keeles
  • Hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, PowerPoint)
  • Omad B-kategooria juhilube

  • Tõsist väljakutset koostöö arendamisel kiirelt arenevas kliendisegmendis.
  • Töötada koos oma ala parimate asjatundjatega
  • Koolitust ja arenemisvõimalusi
  • Ametiautot
  • Tulemustele väärilist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Palume CV saata koos palgasooviga!

Tööpakkumise number
#56229