Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23783

Suurklientide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Suunata müügiesindajat ja toodete paigutajat tulemuslikumale tööle.
-Tootesortimendi laiendamine müügikohtades.
-Turundustegevuse planeerimine ja elluviimine suurklientide osas.
-Müügiprognooside koostamine.
-Toodete hea väljapaneku eest vastutamine.
-Krediidi kontroll.

Ootused kandidaadile

-Müügialase kogemusega
-Juhtimisalase kogemusega
-Väga töökas
-Vanus: 24-40
- Autojuhilubade olemasolu
Kasuks tuleb kogemus suurklientide ja turundusega

Ettevõte pakub

-Väga hea töö eest vääriline tasu.
-Koolitust
-Ametiautot

Tööpakkumise number
#23783