https://www.cvkeskus.ee/154194

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Suurklientide investeerimisnõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 154194

Tööpakkumise number

154194

Töö kirjeldus

põhiülesandeks on investeerimislahenduste aktiivne nõuandev müük uutele ja olemasolevatele eraklientidele, samuti pikaajaliste kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.


Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on iseseisva mõtlemise ja tööstiiliga tulemustele orienteeritud müügivaldkonna professionaal. Eeldatav on vähemalt 2-3 aastane aktiivse müügi kogemus soovitavalt finants- või kindlustusalal, huvi ning pidev kursisolek investeerimisvaldkonnas toimuvaga. Töös tuleb kasuks vene ja inglise keele oskus.
Isiksuseomadustelt on olulised eesmärgile suunatus, energilisus ja initsiatiivikus. Samuti eeldame julgust ja avatust, head enesekehtestamisvõimet ning suhtlemis- ja läbirääkimisoskust.


Ettevõte pakub

läbiräägitavat töötasu ja tulemustest sõltuvat motiveerivat edukustasu, erialast täienduskoolitust ning võimalust anda oma tööpanus rõõmsameelses, kiiresti arenevas ja kõrge teeninduskvaliteediga meeskonnas.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

SE Sampo Life Insurance Baltic on kiiresti arenev ettevõte, kes on keskendunud kliendi vajadustest lähtuvate investeerimislahenduste pakkumisele. Me teeme seda loominguliselt ja kliendi kasu eesmärgiks seades.