Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797973

SUURKLIENDIHALDUR - TOOTEJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tulemuslik müügisuhete arendamine võtmeklientidega

  • Müügimeeskonna oskuslik nõustamine

  • Müügianalüüs, müügiaruandluse koostamine

  • Suhtlemine koostööpartneritega

  • Ettevõtte hea maine eest seismine

Ootused kandidaadile

  • tugev sisemine motivatsioon ja ambitsioonikus

  • võime genereerida uusi ideid ja näha võimalusi

  • tulemustele ja müügikasvule orienteeritus

  • väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil

  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

  • iseseisvus, aktiivsus, sihikindlus

  • hea pingetaluvus ja oskus olla positiivne ka keerulistes olukordades

  • hea analüüsivõima, täpsus, kohusetundlikkus

  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

huvitavat tööd erinevate projektidega

suuri müügialaseid väljakutseid
vastutusrikast ja iseseisvat tööd
tööd koos lahedate kolleegidega, ühtehoidvas meeskonnas
töötasu vastavalt müügitulemustele (põhipalk+ tulemustasu)
kõik tööülesannete edukaks täitmiseks vajalikud vahendid (sh. ametiauto)

Tööpakkumise number
#797973

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem