Värsked tööpakkumised

Suurkliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117561

Tööpakkumise number

117561

Töö kirjeldus

Suurkliendihalduril on oluline roll tulemusliku kliendisuhte hoidmisel, ta on orienteeritud
kliendi vajadustest ning teab alati, milliseid teenuseid oma klientidele pakkuda.

Nõudmised kandidaadile

• lõpetatud või lõpetamisel kõrgharidust
• eelnevat töökogemust müügialal
• initsiatiivi, enesekindlust, entusiasmi, loomingulisust ja visadust
• planeerimisoskust
• organiseerimis-, vastutus- ja otsustusvõimet
• koostöö-ja suhtlemisvalmidust
• täpsust ja korrektsust
• pingetaluvust
• head arvuti kasutamise oskust – eelkõige tabelarvutus ja andmetöötlus
• head eesti keele oskust
• soovi ja võimet end pidevalt arendada

Kasuks tuleb:
• edukas töökogemus analoogsel ametikohal logistika või laohaldusteenuse müügi ja haldamisega tegelevas ettevõttes
• hea inglise ja vene keele oskus

• palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu
• meeldivat tulemustele orienteeritud nooruslikku meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.