2023-08-23 14:48:55

SUURKLIENDIHALDUR

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma IT TEENUSTE meeskonda
SUURKLIENDIHALDURIT

Ootused kandidaadile

Meile sobiva kandidaadina….

  • oled heas mõttes kahepalgeline ning seisad Atea ja kliendi vahel. Sa tead nõkse, kuidas istuda korraga kahel toolil ning kanda samaaegselt kahte mütsi. Mõnikord ka kolme. Oled valmis looma kliendiga usaldusväärset suhet ning oled tema jaoks olemas nii heas kui ka halvas;
  • sa ei pelga olukorda, kus mõnikord on küsimus nõnda tundmatu, et selle lahendamiseks tuleb minna täitsa süvitsi - süveneda arveldustesse ja finantsmaailma, uurida juristidega õiguslikke tagamaid ning süsteemiadministraatoritega tehnilisi võimalusi. Vahel pead sa protsessi kaasama ka partnereid ja konsultante ning juhtima vägesid selle nimel, et kliendi kasumlikkust tõsta.

Kandideerimisel annab sulle eelise, kui....

  • oled eelnevalt töötanud sarnasel ametikohal IT teenuste valdkonnas;
  • oled valmis õppima uusi tehnoloogiad ja endale selgeks tegema tehnilisi põhimõtteid;
  • oskad seada prioriteete ning multitasking ei ole sulle võõras sõna;
  • oled initsiatiivikas, iseseisev ja lahendustele orienteeritud;
  • tahad asju teha paremini, kiiremini ja lihtsamini;
  • oled valmis võtma vastutust kliendi juures;
  • sul on huvi projektijuhtimise vastu;
  • oled valmis otsima uusi lahendusi veel tundmatutele probleemidele;
  • sul on hea eesti ja inglise keele oskus.

Pakume sulle palju enamat kui lihtsalt ametikoht Põhjamaade ja Baltikumi suurimas IT firmas!

  • lisaks põnevale tööle on sul igapäevane võimalus koostööks maailma suurimate IT partneritega;
  • sinu huvi koolituste vastu inspireerib meidki rohkem õppima;
  • oled üks meie vahvast ja tegusast tiimist, kus tehakse palju tööd, kuid osatakse nautida ka selle vilju;
  • saad osa suurematest ja väiksematest soodustustest nagu spordikompensatsioon ja staažipuhkusepäevad;
  • me ei unusta sinu eraelulisi sündmusi - just nagu sina, on ka sinu pere meie jaoks tähtis.

Kui eelpooltoodu kõnetas sind ja sa tunned, et võiksid olla meie inimene, siis saada meile oma CV ja kaaskiri koos palgasooviga e-mailile jobs(at)atea.ee märksõnaga   “SUURKLIENDIHALDUR“

Töö asukoht Tallinn või Tartu.
Lisainfo telefonil 679 0337, personalijuht Ene Reinmaa