Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212362

SUURKLIENDIHALDUR (Kuressaarde)

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suurkliendihalduri peamiseks fookuseks on kliendirahulolu tagamine ja kliendiportfelli kasumlik juhtimine.

Meie kliendid ootavad Sinult:

  • toimiva kliendisuhte loomist ja proaktiivset hoidmist;
  • professionaalsust finantsküsimuste lahendamisel;
  • informatsiooni jagamist ja teadlikkuse suurendamist Swedbanki Grupi toodete ja teenuste osas;
  • ja mis kõige olulisem - positiivset kogemust igal suhtlushetkel.

Ootused kandidaadile

Hea haldur on:

  • kõrgharidusega või seda omandamas (eelistatud on majandus - või reaalainete erialad);
  • tulemusliku müügikogemusega ettevõtetele toodete ja/või teenuste müügi alal;
  • kliendi vajaduste väljaselgitamise oskusega;
  • finantsaruannete ning äriplaanide tõlgendamise oskusega;
  • hea ajaplaneerimisvõimega;
  • hea inglise keele oskusega;
  • initsiatiivikas, sihikindel ja avatud suhtleja.

  • võimalust kujundada Eesti majandust ja olla ettevõtetele partneriks;
  • huvitavat tööd majandusinfo sõlmpunktis;
  • professionaalset arengut oma ala arvamusliidrite kõrval;
  • teotahtelist meeskonda ja mitmekesiseid individuaalseid väljakutseid.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 30. novembrill 2010 saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või aadressile cv(at)swedbank.ee märksõnaga „Suurkliendihaldur".

Tööpakkumise number
#212362

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. november 2010
Kuulutus sisestati:
16. november 2010

Lääne-Eesti regiooni ärikliendisuhete osakond otsib oma äriklientidele partneriks suurkliendihaldurit.

Vaata rohkem