Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339576

SUURKLIENDI OSAKONNA SUVEPRAKTIKANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Meeskonna kindlustus-tehniline assisteerimine.

Ootused kandidaadile

- Huvi uute teadmiste omandamise vastu kindlustusvaldkonnas ja riskijuhtimises;
- Hea suhtlemis- ja analüüsioskus;
- Keskmisest kõrgem õppimisvõime ning oskus iseseisvalt töötada;
- Tahe teha tööd, mis nõuab tehnilist taipu;
- Omandamisel kas kõrgharidus või rakenduslik kõrgharidus erialadel, mis põhinevad reaalainetel.

- Võimalust teha mitmekülgset, vaheldusrikast tööd edumeelses ja tegutsemisvalmis meeskonnas;
- Kindlustusalast väljaõpet, meeskonna ja otsese juhi tuge sisseelamisel;
- Sõbralikku ja positiivselt mõtlevat kollektiivi.

Lisainfo

- Praktikaperiood: 2.06 – 29.08.2014

Tööpakkumise number
#339576

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
4. mai 2014
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2014

Seesam Insurance AS on Eesti turul üle 20 aasta tegutsenud varakindlustusselts. Tänaseks on Seesamil esindused 11 Eesti linnas ning ettevõte annab tööd 160 inimesele. Lisaks tegutsevad Seesami filiaalid Lätis ja Leedus. Seesam on klientidele usaldusväärne partner, aidates neid parimate lahendustega nii erakliendi- kui ettevõttekindlustuste vallas. Kindla seljataguse ja professionaalsuse tagab kuulumine Soome juhtivasse finantskontserni OP-Pohjola Grupp, millel on kokku üle 200 liikmespanga, 4 miljoni kliendi ja 12 000 töötaja.

Vaata rohkem