Suurim Calvin Kleini fänn - ootame Sind!
Tööpakkumise number #833560

7
Põldma Kaubanduse AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

⭐️ MÜÜGIKONSULTANDINA:

  • Saab Sinu tööülesandeks meie klientidele unustamatu professionaalse ostuelamuse jagamine, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks, mugavaks, personaalseks ja rõõmsaks.
  • Sul tekib võimalus esindada maailmakuulsaid brände, mis kuuluvad meie ettevõtte kauplusteketti.
  • Saad olla professionaalne moenõustaja meie Tallinna kauplustes.
  • Tekib võimalus areneda müügi ja moe valdkonnas - eelnevast töökogemusest on palju olulisem sära silmis ja Sinu soov areneda.

Ootused kandidaadile

  • Oled sihikindel ja suunatud enesearengule
  • Eesmärkide saavutamine paneb Sinu silmad särama
  • Moemaailmal ja personaalsel suhtlusel on koht Sinu südames

⭐️ KAS SA TUNDSID END ÄRA?

Ettevõte pakub

 ⭐️ MEIE JUURES OOTAVAD SIND:

  • Sõbrad kogu eluks
  • Omatöötaja soodustused & arendavad teenindus- ja brändikoolitused
  • Karjääri- ja arenguvõimalused kuni kontorini välja
  • Motiveeriv preemiasüsteem

 ⭐️ 2022 aasta II poolaasta keskmine töötasu täiskoormusega 1400€ (bruto)

Tööpakkumise number
#833560

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2023
Suurim Calvin Kleini fänn - ootame Sind! Suurim Calvin Kleini fänn - ootame Sind!

Põldma Kaubanduse AS, kes on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Pepe Jeans, Desigual, Mustang jt) maaletooja terves Baltikumis, otsib oma suurepäraste müügikonsultantide meeskonda uusi põhikohaga liikmeid.

Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud - meil on üle 60 kaupluse üle Eesti!

Meie eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 5
2 näd. tagasi
TULE LIITU ROCCA AL MARE KESKUSE GUESS TIIMIGA! Põldma Kaubanduse AS
5
TULE LIITU ROCCA AL MARE KESKUSE GUESS TIIMIGA! Põldma Kaubanduse AS • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
TULE LIITU KRISTIINE KESKUSE DENIM DREAM TIIMIGA! Põldma Kaubanduse AS
TULE LIITU KRISTIINE KESKUSE DENIM DREAM TIIMIGA! Põldma Kaubanduse AS • Tallinn
Tallinn
VIP 2
nädal tagasi
Veebipõhine värbamine LIITU ZARA MÜÜGIKONSULTANTIDE TIIMIGA! Apranga OÜ
2
Veebipõhine värbamine
LIITU ZARA MÜÜGIKONSULTANTIDE TIIMIGA! Apranga OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
MÜÜGIKONSULTANT G.Store Old Town OÜ
9
4 päeva jäänud
MÜÜGIKONSULTANT G.Store Old Town OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
TEENINDUSTALENT NAUTICA KESKUSE TAKKO (TÄHTAJALINE TÖÖLEPING) TAKKO FASHION
9
TEENINDUSTALENT NAUTICA KESKUSE TAKKO (TÄHTAJALINE TÖÖLEPING) TAKKO FASHION • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki