Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343396

Suundpuurimise masina operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Seoses töömahtude suurenemisega võtame tööle suundpuurimise masina operaatori.

Ootused kandidaadile

*Soovitatav eelnev töökogemus.
*Soovitatav C,E kategooria juhiload.

*Ettevõte pakub tööle väärilist palka ja head töökollektiivi.

Lisainfo

Ettevõte teostab töid üle Baltikumi.
Info(at)gabariit.ee
info tel. 5655225

Tööpakkumise number
#343396

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
21. mai 2014

OÜ Gabariit on 1994.a. loodud ettevõte, mille põhitegevuseks on veevarustuse ja kanalisatsiooni välistrasside ehitus, rekonstrueerimine ja torustike paigaldus suundpuurimise meetodil.

Vaata rohkem