Värsked tööpakkumised

Suuhügienist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236592

Tööpakkumise number

236592

Töö kirjeldus

Suuhügieeni teenuste osutamine ja toodete müük.

Nõudmised kandidaadile

Suuhügienisti koolituse läbimine, eriala kinnitav diplom
Suuhügieeni õe puhul on eelduseks med.kooli lõpetamine, diplom õe erialal ja vähemalt 5.aastane töökogemus hambaravi assistendina.
Keeleoskus: eesti-keel kõrgtasemel ning lisaks tulevad kasuks vene, soome ja inglise keele oskus.
hea meeskonnatöö oskus ning isikuomadustelt hindame kõrgelt ausust, pühendumist ja kohusetundlikkust.

Pakume kaasaegset töökeskkonda, võimalust ennast arendada ja meeldivat meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. august 2011
Kuulutus sisestati:
17. august 2011
Brutopalk:
Alates 960 EUR kuus

Happy Smile on 2011 aastal avatud Eesti esimene suuhügieenikeskus. Meie eesmärgiks on inimeste tervise edendamine, mille tulemusena on inimesed tervemad, nende heaolu suureneb ning seeläbi on nad edukamad oma põhitegevustes ja isiklike eesmärkide saavutamises.