Värsked tööpakkumised

Süsteemitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240146

Tööpakkumise number

240146

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on projektide planeerimine, teostamine (füüsiline töö), kvaliteedikontroll ning seadmete/süsteemide hooldus.

Nõudmised kandidaadile

• Tehnikaalane haridus;
• Eelnev töökogemus satelliitsüsteemide, Wi-fi võrkude ning kaablite paigalduses;
• Eesti , soome- ja inglise keele oskus;
• Väga hea suhtlemisoskus ja koostöövõime;
• Kiire tegutsemisvõime ja täpsus;
• Võimalus viibida töölähetustel ning autojuhiluba

Ettevõte pakub

• Tööd rahvusvahelises ettevõttes;
• Tööalast väljaõpet ja koolitust;
• Konkurentsivõimelist töötasu;
• Nooruslikku ja teotahtelist kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
22. september 2011

Hoist Technology OÜ kuulub Hoist Technology Group´i, mis on tegutsenud alates 1994. aastast. Hoist arendab ning turustab tehnilisi süsteeme, tooteid ning teenuseid, mis on suunatud spetsiaalselt hotellidele ning kommertsasutustele. Pakume täisteenuslahendusi hotellidele ning konverentsikeskustele. Meie toodete hulka kuuluvad IPTV, Wi-fi süsteemid, broneerimissüsteem. Samuti pakume interjööri- ja hügeenitooteid hotellidele.