Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156080

Süsteemimehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnoloogiliste seadmete, mehhanismide hooldus-, remont- ja avariilised tööd
Pumplates pumpade hooldus- ja remonttööd

Ootused kandidaadile

Lukksepatööde tehnoloogia kvalifikatsioon ja/või eelnev töökogemus seadmete, mehhanismide hooldus- ja remonttöödel
Kasuks tuleb töökogemus kanalisatsiooni- ja veeseadmete valdkonnas
Huvi mehaanika vastu
Eesti keele valdamine ja vene keele oskus suhtlustasandil
Arvuti kasutamise oskus algaja tasemel
Kesk- või eriharidus
Teenindusvalmidus, korrektsus ja kohusetundlikkus
Positiivne ellusuhtumine
Kasuks tuleb B kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
Sõbralikku, töökat ja toetavat kollektiivi
Põhipalka alates 10 000 kr
Igakuist lisatasu
Koolitust kohapeal
Lisapuhkust 7 päeva
Sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#156080

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2008

AS Tallinna Vesi on börsiettevõte ja suurim vee-ettevõte Eestis. AS Tallinna Vesi 300 töötajat annavad endast parima, et iga päev tagada 1/3 Eesti elanikest kvaliteetne joogivee- ja kanalisatsiooniteenus. Soovime olla juhtiv ettevõte keskkonnahoidlikkuse, klienditeeninduse ja tööprotsesside efektiivsuse osas. Töö meie ettevõttes on vastutusrikas ja sobib pühendunud spetsialistile, kes väärtustab meeskonnatööd, loovust ning kliendikesksust. Ettevõtte tegevuse ja majandustulemuste kohta saab lisainformatsiooni www.tallinnavesi.ee ja Tallinna Börsi kodulehelt www.ee.omxgroup.com

Vaata rohkem