Töö kirjeldus

Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale m/s "Viking XPRS" süsteemimehaanikut (motoristi).

Nõudmised kandidaadile

  • Süsteemimehaaniku diplom või motoristi tunnistus
  • rahvusvahelisel liinil sõitval reisiparvlaeval töötamiseks vajalike meredokumentide olemasolu
  • varasemat kogemust laeva süsteemi mehaanikuna ja/või motoristina
  • inglise oskust heal tasemel

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • majutust ja toitlustust laevas

Tööpakkumise number
#643295

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
5. märts 2020
Süsteemimehaanik (motorist), m/s Viking XPRS

EURO WORK OÜ

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.

Vaata rohkem