Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126469

Süsteemiintegraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- osalemine kommunikatsiooni ja infotehnoloogia projektides(IP Multimedia Subsystem, Charging);
- integratsioonilahenduste teostamine, sh projekteerimine, programmeerimine, integreerimine,
konfigureerimine, testimine ja dokumenteerimine;
- klientide nõustamine telekommunikatsiooni- ja infosüsteemide integratsioonilahenduste valdkonnas

Ootused kandidaadile

- IT või telekommunikatsioonialane kõrgharidus;
- head teadmised ja oskused UNIXi-põhistest operatsioonisüsteemidest;
- head teadmised IP-võrkudest;
- väga hea inglise keele oskus (suuline ja kirjalik);
- koostöövalmidus;
- vastutustunne ja sihikindlus;
- valmidus töötamiseks välislähetustes.

Kasuks tulevad:
- teadmised ja oskused andmebaasisüsteemidest (nt Oracle, Sybase, MYSQL);
- SIP, LDAP, Diameter, Radius ,3GPP IMS protokollide tundmine;
- teadmised telekommunikatsiooni standarditest;
- IP-põhiste andmesidevõrkude projekteerimise kogemus;
- teadmised kommunikatsioonivõrkude erinevatest haldustarkvaradest ja protokollidest;
- kogemused erinevate rakendusserveritega (nt JBOSS, BEA, Oracle);
- tarkvararakenduste arendamise kogemus.

- huvitavat ja arendavat tööd professionaalses ning pühendunud meeskonnas;
- tööalast koolitust ja organisatsiooni toetust tööülesannete täitmisel;
- kaasaegset ja arenevat töökeskkonda;
- konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#126469