2023-08-23 14:48:55

Süsteemiinsener

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda süsteemiinseneri, kelle tööks saab olema infrastruktuuri arendamine, tarkvara arendusprotsesside automatiseerimine ja igapäevane rakenduste käitlus. Igapäevatöös osaled kliendi DevOps meeskonnas käitluse valdkonna eksperdina. Sinu ülesandeks on toetada tarkvaraarendajaid ja teisi meeskonna liikmeid käitluse ja infrastruktuuri spetsiifilise oskusteabe ja tegevustega. Sinu esimene projekt hõlmaks rakenduse migratsiooni Kubernetes platvormile ja pilveteenustele. Tööriistad ja tehnoloogiad, millega meil töötades kokku puutuksid
  • Kubernetes konteinerite orkestraatorina
  • Terraform ja Ansible pilvepõhiste keskkondade provisioneerimiseks
  • Jenkins CI/CD serverina, sh Jenkinsfile töövoogude kirjeldamiseks
  • Prometheus ja Grafana seireks, raporteerimiseks ja häirete tuvastamiseks
  • PostgreSQL, MySQL, Elasticsearch, Redis
  • AWS, Azure ja hübriidpilvelahendused
  • Ootused kandidaadile

  • Infrastruktuur koodina filosoofia tundmist ja mõtteviisi
  • Pilveteenustel baseeruva infrastruktuuri planeerimise, ehitamise ja haldamise kogemust
  • Probleemide lahendamise oskust
  • Programmeerimise kogemust
  • Tarkvara arendusprotsessi ja elutsükli mõistmist
  • Oskust oma tööd automatiseerida
  • Soovi õppida ja enda teadmisi pidevalt täiendada
  • Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd erinevate klientide ja projektidega
  • Võimalust pidevalt õppida ja olla kursis uute tehnoloogiate ja tehnoloogia trendidega
  • Juhendamist ja koolitusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu