Värsked tööpakkumised

Süsteemihooldusosakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117620

Tööpakkumise number

117620

Töö kirjeldus

Kui soovid avardada oma silmaringi, saada uusi teadmisi, olla avatud uutele kogemustele ning tunda vastutust suure organisatsiooni infosüsteemi halduse eest, siis oled just Sina oodatud meie kollektiivi.

Süsteemihooldusosakonna juhatajana on Sinu otseses alluvuses kolm talitust :
· Süsteemide talitus – operatsiooni-, tarkvarasüsteemide ja serverite juurutamine, administreerimine ja hooldus.
· Tugi- ja monitooringu talitus –IT Helpdeski töö, rakenduste administreerimine ja monitooring, konfiguratsioonihaldus.
· Infrastruktuuri talitus – kasutajate abistamine ja nõustamine, terminal- ja PC-töökohtade installatsioon, konfigureerimine ja hooldus; riistvara -ja tarkvara hooldustööd; arvutivõrgu seadmete installatsioon ja hooldus.

Peamised tööülesanded on:
· IT arengustrateegia ja tegevusplaanide väljatöötamine, osakonna töö juhtimine;
· riist- ja tarkvara soetamise ja hooldamise korraldamine;
· infosüsteemi andmeturbe korraldamine;
· IT projektimeeskondade juhtimine ja projektides osalemine;
· koostöö sise- ja välisklientidega tarkvaraarendusprojektide raames.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:
· kõrgharidust, soovitavalt infotehnoloogiline, tehniline või majandusalane;
· kogemust sarnasel tööl või erialal üle kolme aasta ja juhtimiskogemust üle ühe aasta;
· head eneseväljendus- ja suhtlemisoskust, väga head eesti keele ja inglise keele oskust;
· strateegilist mõtlemisviisi, algatusvõimet ja loovust, oskused välja töötada uusi lahendusi, algatada ja ellu viia muudatusi;
· arenenud analüüsivõimet ja tähelepanelikkust;
· kohusetunnet, enesekindlust, otsustus- ja vastutusvõimet;
· orienteeritust tulemustele ning meeskonna motiveerimise oskust;
· üldised teadmised riigi põhikorrast ja avaliku sektori toimimise põhimõtetest.

Kasuks tuleb:
· eelnev kogemus arvukate ja keerukate infosüsteemidega organisatsioonis

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
· põnevat ja vaheldusrikast tööd;
· võimalust arendada ja areneda;
· asjalikke ja kompetentseid kolleege;
· kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Avalduse ja elulookirjelduse palume saata koos palgasooviga hiljemalt 19. august 2007

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
19. august 2007
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2007

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.