Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69442

Süsteemihaldur (andmetöötleja)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kooli andmebaasi jälgimine
  • päringute optimeerimine
  • andmete otsimine ning muutmine
  • kasutajate nõustamine

Ootused kandidaadile

  • laialdased IT alased teadmised
  • päringukeele SQL tundmine
  • initsiatiivikus, usaldusväärsus, kohusetundlikkus, kiire kohanemisvõime, õppimistahe, meeskonnatööle orienteeritus, loovus ning püsivus

Tartu Kutsehariduskeskus pakub omalt poolt huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis!

Lisainfo

Avaldus koos CV-ga saata hiljemalt 20. august 2006 aadressil Kopli 1, Tartu märgusõnaga "Konkurss".

Tööpakkumise number
#69442