Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127004

Süsteemide administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Linuxi, AIX-i ja Solaris süsteemide administreerimine
  • uute serverite installeerimine
  • serverite haldus

Ootused kandidaadile

  • Sul on IT-alane haridus
  • Sulle meeldib töötada meeskonnas
  • Sa oled avatud uuele teadmisele ja kogemusele
  • Sa tahad anda oma panuse ühise eesmärgi saavutamiseks

Kasuks tuleb IBM-i serverite (p-seeria) ja SUN-i serverite tundmine ja scripti kirjutamise oskus.

Lisaks oled Sa positiivse ellusuhtumisega, paindlik ja ettevõtlik.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd meeldivas töökeskkonnas, toredaid kolleege ja arvestatavat motivatsioonipaketti.

Lisainfo

See on Sulle põnev väljakutse. Tule meile tööle!

Tööpakkumise number
#127004