Värsked tööpakkumised

Süsteemiarenduse peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90337

Tööpakkumise number

90337

Töö kirjeldus

Haigekassa andmelao arendamine (SAP BW platvormil) s.h Haigekassa infovajaduste analüüsimine, IT alaste ülesandepüstituste koostamine, tellimuste korraldamine ja arendustööde ellurakendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
· kõrgemat haridust (infotehnoloogia)
· kõrgtasemel eesti keele oskust kõnes ja kirjas
· kesktasemel inglise keele oskust kõnes ja kirjas
· häid teadmisi ja oskusi IT valdkonnast (infosüsteemi arendus, andmebaasisüsteemid, andmelaondus, programmeerimise alused)
· suhtlemisoskust ja koostöövõimet
Kasuks tuleb:
· SAP tarkvara tundmine
· teadmised majandusest

vastutusrikast tööd, eneseteostusvõimalust arenevas organisatsioonis, konkurentsivõimelist palka, häid tingimusi täiendkoolituseks, kaasaegset töökeskkonda ning suurepärast meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2007

Eesti Haigekassa on 9-miljardi krooni suuruse eelarvega avalik-õiguslik organisatsioon, millel on 1,3 miljonit klienti, 3000 koostööpartnerit ja kus töötab 250 inimest.
Eesti Haigekassa missioon on luua kindlustatutele turvatunne võimalike terviseprobleemide tekkimisel.