Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169553

Süsteemianalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on süsteemianalüüsi teostamine nii arendus- kui juurutusprojektides. Sinu töö hõlmab siseklientide nõuete kogumist ja lähteülesannete koostamist. Sa hindad hangitavaid tarkvaraprojekte, modelleerid protsesse ja infosüsteeme, ning kirjeldad infosüsteemide muudatusettepanekuid. Sa teed koostööd erinevate IT-partneritega (teenusepakkujatega). Süsteemanalüütiku töö eeldab nõuetekohase dokumentatsiooni koostamist.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on IT-alane kõrgharidus ja vähemalt 2-aastane süsteemanalüüsi kogemus. Sa tunned infosüsteemide analüüsivahendeid ja - standardeid ning Sul on äriprotsesside modelleerimise kogemus (ARIS/Oracle BPA Suite või muu vahend). Hea on, kui sa tunned erinevaid analüüsimetoodikaid, oskad kasutada Enterprise Architect’i ja tunned UML 2.0. Vajalikud on baasteadmised raamatupidamisest. Töö eeldab eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasemel. Sa oled väga hea suhtleja ning meeskonnaliige ning omad väga head analüüsi- ja üldistusvõimet ning kirjalikku eneseväljenduse oskust.

Eesti Energia pakub Sulle väljakutsuvat tööd rahvusvahelises energiaettevõttes, võimalust kaasa lüüa kaalukates ja unikaalsetes rahvusvahelistes IT-arendusprojektides, eneseteostusvõimalust arenevas meeskonnas. Heale spetsialistile maksab Eesti Energia head palka.

Tööpakkumise number
#169553

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2008
Kuulutus sisestati:
19. november 2008

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Eesti Energia IT arenduse osakond tegeleb kogu kontserni IT arendusprojektide läbiviimisega. Lisainfo: www.energia.ee

Vaata rohkem