Värsked tööpakkumised

Süsteemianalüütik (kauglugemine)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240724

Tööpakkumise number

240724

Töö kirjeldus

Süsteemianalüütik saab võimaluse olla võtmetegijaks meie strateegilises vastkäivitunud mõõteandmete kauglugemise projektis. Selle käigus juurutame 2017. aastaks automaatse lugemissüsteemi ja liidestame selle paljude teiste Eesti Energia infosüsteemidega. Tegemist on mastaapse ja keeruka süsteemiga, mida pole kunagi varem Eestis sellises mahus juurutatud.

Nõudmised kandidaadile

Just Sina oled meie tiimi uus liige, kui Sul on vähemalt paariaastane kogemus IT arendusprotsessis, soovitavalt süsteemianalüütikuna. Sul on teadmised äriprotsesside modelleerimisest. Erinevate analüüsimeetodite, Enterprise Architect’ ja UML 2.0 tundmine teeb Sind meie silmis eriti hinnaliseks. Isiksusena oled süsteemne, analüütiline, väga hea üldistusvõimega, korrektne ja põhjalik. Naudid tööd meeskonnas. Loomulikult valdad Sa lisaks eesti keelele ka heal tasemel erialast inglise keelt.

Ettevõte pakub

Miks Sa peaksid tahtma just seda tööd teha?
Kasutame tipptasemel tehnoloogiaid ja pakume ka Sulle nende rakendamise võimalust arendustes, mille mastaapsusele on raske võrreldavat leida. Töötame suurte rahvusvaheliste partneritega, kellelt on võimalik palju õppida. Saad võimaluse kuuluda tiimi, kes hoiab tugevalt kokku ja naudib teineteise seltskonda.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral vastab Kai Kell aadressil kai.kell(at)energia.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
28. september 2011

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT arendusosakond töötab välja tarkvaralahendusi kontserni ligi 20 ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise infrastruktuuri toimimine.

Otsime võrguhaldustarkvara valdkonda Tallinnas süsteemianalüütikut.