Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64173

Süsteemianalüütik

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarkvara disaini ja selle juurde kuuluva dokumentatsiooni valmistamine, infosüsteemi analüüs

Ootused kandidaadile

Väga head tarkvara modelleerimise alased teadmised ja oskused, UML ja CASE vahendite valdamine, iseseisvus ja analüüsivõime

Paindlikku ja töötajaga arvestavat organisatsiooni, sh. kodutöö võimalust
Erialaseid väljakutseid ja unikaalset võimalust osaleda riigi jaoks oluliste registrite ja infosüsteemide arendamises
Konkurentsivõimelist töötasu
Õppimis- ja arenemisvõimalust

Tööpakkumise number
#64173