Värsked tööpakkumised

SÜSTEEMIADMINISTRAATOR Windows platvormil

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58901

Tööpakkumise number

58901

Töö kirjeldus

  • MS Windows-il baseeruvate kaardisüsteemi serverite haldamine ning valdkonna arenduses osalemine
  • Windows rakendusserverite ja andmebaasiserverite administreerimine

Nõudmised kandidaadile

  • erialast kõrgharidust või selle peatset omandamist
  • põhjalikku Windows platvormi tundmist (Windows Server OS, MSSQL)
  • vähemalt 2 aastast töökogemust Windows administreerimise valdkonnas
  • heal tasemel teadmisi lokaalvõrgu valdkonnas
  • head eesti ja inglise keele oskust
  • korrektsust ja õppimisvõimet
  • soovi ja initsiatiivi valdkonna korraldamises osaleda

kasuks tulevad:

  • põhjalikud teadmised võrguvaldkonnas
  • teadmised infoturbe valdkonnas
  • programmeerimisoskus
  • eelteadmised ORB arhitektuuri ja lahenduste kohta
  • sertifitseeritud teadmised Windowsi, andmebaasi või võrguvaldkonnas

  • huvitavat ja perspektiivikat tööd professionaalses meeskonnas
  • võimalust enesearenduseks ja -teostuseks
  • kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2006

Sampo Pank kuulub Sampo finantsgruppi, mis pakub nii era- kui äriklientidele pangandus-, kindlustus-, liising- ja investeerimisteenuseid. Sampo on keskendunud oma tegevuses pikaajaliste säästmis- ja investeerimisteenuste pakkumisele