Süsteemiadministraator

LEMEKS AS

Tööpakkumise number

566591

Töö kirjeldus

Ootame oma Tartus asuva IT-meeskonnaga liituma
süsteemiadministraatorit, kes tegeleb Lemeks Grupi IT-infrastruktuuri halduse ja arendamise ning infosüsteemide administreerimise ja arendamisega.

Nõudmised kandidaadile

Oled tugev kandidaat, kui:
* Sul on vähemalt kolmeaastane kogemus Windows Server operatsioonisüsteemide administreerimises;
* tunned kaasaegseid turvanõudeid ja tagad nendest kinnipidamise;
* omad praktilisi kogemusi keskhalduslahendustega (nt MS SCCM), virtualiseerimisplatvormiga Vmware, Powershelli, monitooringu- (nt Nagios, Zabbix) ja varundustarkvaradega (nt Veeam);
* Sul on veebi- ja rakendusserverite haldamise oskus (IIS, SharePoint, Exchange, SQL);
* omad Linux operatsioonisüsteemi haldamise ning võrkude haldamise ja monitoorimise kogemust.

Pakume Sulle palju huvitavat tööd, häid kolleege ning ägedaid ühisüritusi. Sinupoolset tugevat panust hindame vääriliselt.

Lisainfo: Kaja Kuus, personalijuht, tel 5198 4957

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2018
Kuulutus sisestati:
9. november 2018
Soovin kandideerida

LEMEKS AS

Lemeks Grupp on edukalt tegutsenud 25 aastat ja arenenud tänaseks Eesti üheks suuremaks puidu- ja metsatööstuskontserniks. Lemeks Gruppi kuulub 34 tütar- ja sidusettevõtet, mis annavad tööd ca 900 inimesele Eestis, Lätis, Soomes, Rootsis, Norras, Prantsusmaal ja Suurbritannias. Tütarettevõtete konsolideeritud käive ulatus 2017. aastal 130 miljoni euroni, sellele lisandub 48 mln euro suurune sidusettevõtete käive.

Vaatan ettevõtte profiili