2023-08-23 14:48:55

SÜSTEEMIADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma TEENUSTE ARENDUSTIIMI võrgulahenduste suunale SÜSTEEMIADMINISTRAATORIT.

Ootused kandidaadile

Meile sobiva kandidaadina....

  • omad vähemalt 3-aastast töökogemust suurettevõtte andmesidevõrkude administreerimisel;
  • mõtled analüütiliselt ja valdad erinevaid võrgutehnoloogiaid;
  • oskad hinnata võrkude turvalisust ja käideldavust;
  • oled meeskonnamängija ning soovid teha koostööd ATEA tugevaimate IT spetsialistide ja süsteemiadministraatoritega;
  • oled initsiatiivikas ning toetad ATEA tehnilist arengut, katsetades uusi tehnoloogiaid ja lähenemisi;
  • võtad vastutuse ATEA klientide võrguteenuste veatu toimimise eest;
  • oled valmis jagama oma kompetentsi, olgu see siis noorem kolleeg või mõni otsustaja juhtide ümarlaual;
  • tahad asju teha paremini, kiiremini ja lihtsamalt;
  • sul on hea eesti ja inglise keele oskus;
  • omad mõnda eriaalast sertifikaati (CCNA, NSE4, Network+ või midagi enamat).

Pakume sulle palju enamat kui lihtsalt ametikoht Põhjamaade ja Baltikumi suurimas IT firmas!

  • lisaks põnevale tööle on sul igapäevane võimalus koostööks maailma suurimate IT partneritega;
  • sinu huvi koolituste vastu inspireerib meidki rohkem õppima;
  • oled üks meie vahvast ja tegusast tiimist, kus tehakse palju tööd, kuid osatakse nautida ka selle vilju;
  • saad osa suurematest ja väiksematest soodustustest nagu spordikompensatsioon ja staažipuhkusepäevad;
  • me ei unusta sinu eraelulisi sündmusi - just nagu sina, on ka sinu pere meie jaoks tähtis.

Kui eelpooltoodu kõnetas sind ja sa tunned, et võiksid olla meie inimene, siis saada meile oma CV ja kaaskiri koos palgasooviga e-mailile jobs(at)atea.ee märksõnaga  “SÜSADMIN“.

Lisainfo telefonil 679 0337, personalijuht Ene Reinmaa.