Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200469

SÜSTEEMIADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmise jälgitavuse süsteemi juurutamine ja arendamine
  • süsteemi vastavuse tagamine tootmisprotsessi nõuetele
  • süsteemi kasutajatele süsteemidokumentide loomine ja ajakohastamine
  • koolituste korraldamine tagamaks süsteemi kasutajate kompetentsi tõstmine
  • süsteemi kasutamise tagamine vastavalt ettevõtte standarditele
  • suhtlemine IT-tugiisikutega

Ootused kandidaadile

  • kõrg-või kutseharidus IT-valdkonnas
  • hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus
  • iseseisvus probleemide lahendamisel
  • proaktiivsus
  • täpsus
  • hea analüüsioskus ning oskus näha tervikut
  • programmeerimise baasoskused (Delphi, Visual basic, Java)
  • MS SQL administreerimisoskus ning päringud
  • MS server 2003 ja 2008 ning visualiseerimine VMWaret´iga

Kasuks tuleb töökogemus:
  • SAP Manufacturing Execution`iga
  • SAP Business Objects`iga
  • Kogemus mõne ERP süsteemiga

  • eneseteostust ja väljakutset pakkuvat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • arenevat ja innovaatilist töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#200469