Värsked tööpakkumised

Süsteemiadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438839

Tööpakkumise number

438839

Töö kirjeldus

Kui "must aken" ei ole sulle võõras ning tead, kuidas bitid-baidid ühest arvutist teise liiguvad, siis võid olla just sina õige inimene meie arvutite ja serverite eest hoolt kandma.

Otsime oma IT meeskonda hakkajat süsteemiadministraatorit, kelle ülesandeks saab olema ettevõtte IT taristu arendamine, haldamine, varundamine ja monitoorimine.

Nõudmised kandidaadile

• Erialane haridus
• Eelnev töökogemus vähemalt 3 aastat
• Linux serverite administreerimise kogemus (LAMP stack)
• Vmware ESXi virtualiseerimisplatvormi tundmine
• Baasteadmised arvutivõrkude toimimisest (LAN, WAN)
• Eesti ja inglise keele oskus

Kasuks tuleb:
• Dell riistvaraplatvormi haldamise kogemus, mh PowerVault ja EqualLogic andmemassiivid.
• Cisco võrguseadmete tundmine

Isikuomadused:
• Lahendustele/tulemustele orienteeritus
• Täpsus
• Kõrge enesedistsipliin
• Sisemine motiveeritus
• Meeskonnamängija

Ettevõte pakub

• Väljakutseid pakkuvat tööd
• Kvaliteetseid töövahendeid
• Professionaalset ja sõbraliku meeskonda
• Kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2016
Kuulutus sisestati:
1. september 2016
Brutopalk:
Alates 2000 kuni 2500 EUR kuus

Trifuga OÜ on noor ja ambitsioonikas ettevõte, mis pakub inkasso- ja tugiteenuseid erinevatele firmadele peamiselt Soome turul. Meie meeskonda kuuluvad kogenud oma valdkonna asjatundjad, kes pakuvad teenuseid alates laenunõustamisest, järelvalvest, kuni võlgade kohtuliku menetluseni.