Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197750

Süsteemiadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Serversüsteemide haldamine

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on:

Eesti Vabariigi kodanik
IT-alane kõrgharidus (võib olla ka omandamisel) ning IT-alane töökogemus;
oskused järgnevates IT-valdkondades: Linuxi/Unixi ruuter/serversüsteemid, Cisco ja/või Enterasysi võrguseadmed (lai- ja lokaalvõrk).

Isikuomadused:

heal tasemel eesti ning erialase inglise keele oskus;
täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus;
hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus;
stressitaluvus, võime töötada pingelises olukorras;

Ettevõte pakub

meeldivat töökeskonda

kaasaegseid töövahendeid

avalikuteenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

stabiilset ja kindlat sissetulekut

häid sportimisvõimalusi

soodsat toitlustamis väeosas kohapeal

Tööpakkumise number
#197750