Värsked tööpakkumised

Süsteemiadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186337

Tööpakkumise number

186337

Töö kirjeldus

• serverlahenduste väljatöötamine ja haldamine (Linux, Solaris);
• Java rakendusserverite haldamine (GlassFish, Tomcat, Oracle AS);
• virutaliseerimis-, varundus- ja monitooringulahenduste rakendamine ja haldamine.

Nõudmised kandidaadile

• infotehnoloogiaalane kõrgharidus;
• töökogemus IT lahenduste administreerimise valdkonnas vähemalt 3 aastat;
• töökogemus vähemalt ühe Java rakendusserveriga;
• Solarise ja Linuxi administreerimise töökogemus;
• LAN võrkude tundmine;
• eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui ka kirjas ning inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
• kohusetunne, stressitaluvus ning võime töötada pingelises olukorras;
• hoolsus ja vastutustunne;
• hea algatusvõime;
• iseseisev õppimisvõime ja tahe ennast pidevalt arendada;
• hea suhtlemisoskus, sh tahe teha koostööd.

Kasuks tuleb:
• SAN lahenduste tundmine;
• kõrgkäideldavate infosüsteemide haldamise kogemus;
• PostgreSQL ja Oracle andmebaaside haldamise kogemus;
• programmeerimise oskus;
• antud valdkonna sertifikaatide omamine.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 530 13631 (Janno Visberg, serverteenuste osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2009
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2009

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.