Värsked tööpakkumised

Süsteemiadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114763

Tööpakkumise number

114763

Töö kirjeldus

Süsteemiadministraatori ülesanneteks on infosüsteemi haldamine ja arendamises osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab teadmisi ja administraatori tasemel kogemusi Linux-serveritest, PHP-st, Java-st ja andmebaasisüsteemidest ning on võimeline iseseisvaks tööks ja enesetäiendamiseks.

Omalt poolt pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd toetavas meeskonnas, konkurentsivõimelist töötasu ning võimalust osaleda kindlustusseltsi infosüsteemi arendamises.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2007

Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud kahjukindlustusselts, mille turuosa on ligi 11%. Salva Kindlustusel on kokku 23 esindust ja müügipunkti kõigis Eesti suurimates linnades.