Värsked tööpakkumised

Süsteemiadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236186

Tööpakkumise number

236186

Töö kirjeldus

RIA poolt hallatavate infosüsteemide igapäevane administreerimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
- Häid infotehnoloogia ja infoturbe alaseid üldteadmisi ning oskuseid;
- Linux põhiste operatsioonisüsteemide (Debian, Sles jt) ja Windowsi põhiste operatsioonisüsteemide (Windows 2003, 2008, Windows 7) administreerimise ja haldamise oskust;
- Spetsialiseeritud oskuseid andmebaaside (Oracle, Postgres, MySQL) või erinevate rakendusserverite (Apache, Java jms) igapäevase haldamise osas;
- Kasuks tulevad teadmised SAN seadmetest ja SAN võrkudest, oodatud on kogemused suurearvulise serverpargi haldamisel, infosüsteemide skaleeruvusülesannete lahendamisel ja kõrgkäideldavate infosüsteemide ehitamisel/haldamisel ning kokkupuude infosüsteemide seire ja tarkvara kvaliteedikontrolliga seotud küsimuste lahendamisel;
- Analüüsivõimet sh nii tehnilist kui loogilist taipu ning oskust näha infosüsteemides ja protsessides omavahelisi seoseid, loovust, iseseisva töö võimet;
- Soovitavalt IKT alast kõrgharidust, aga olulisemaks peame reaalseid oskuseid;
- Head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust ja võimet teha meeskonnatööd;
- Eesti keele oskust (kirjalik/suuline) kõrgtasemel, piisavat inglise keele oskust erialase sõnavara valdamisega (lugemine/suhtlemine).

Pakume tööd innovaatilises riigiasutusse Tallinna südames, kus juhitakse riigile olulisi IT-projekte ja tegevusi ning kuhu on koondunud eri valdkondade IT-teadmised. Töövahendid on mobiilsed ja töötingimused kaasaegsed. Pingsale tööle vastukaaluks anname täiendavat talvepuhkust ning toetame sportimist.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus (CV) koos lühikese motivatsioonikirjaga hiljemalt 1. septembriks 2011.a läbi CV-Keskuse RIAsse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. september 2011
Kuulutus sisestati:
11. august 2011

Infrastruktuuri osakond on üksus RIA-s, kes korraldab riigiasutuste vahelise andmeside arendamist ja haldamist, riigi infosüsteemi infrastruktuuri turvameetmete väljatöötamist ja evitamist, riigi infosüsteemi baasinfrastruktuuri tagavate süsteemide haldamist jpm.