Värsked tööpakkumised

Süsteemiadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30397

Tööpakkumise number

30397

Töö kirjeldus

Projekti ByteStocker.com teostamise raames võetakse tööle süsteemiadministraator, kelle põhiliseks tööülesandeks on projekteerida, teostada ning hallata projekti tehnoloogilist baasi (serverid, tarkvara jm.)
Teiste tööülesannete hulka kuuluvad:
• serverite riistvara ning süsteemse ja rakendusliku tarkvara administreerimine ja arendus
• serverite riistvara töö tagamine ja probleemide likvideerimine
• tööjaamade riistvara ning süsteemse ja rakendusliku tarkvara administreerimine
• firmasisese lokaalvõrgu administreerimine ja probleemide likvideerimine

Nõudmised kandidaadile

• Erinevate Windowsi platformide administreerimise kogemus
• Erinevate Linux/Unix süsteemide administreerimise kogemus
• Lotus Notes/Domino 6.5 administreerimise kogemus
• Apache, IIS jt. webserverite administreerimise kogemus
• Erinevate andmebaasimootorite (MySQL, PostogreSQL, MSSQL, DB2 jt.) tundmine ja administreerimise kogemus
• PHP, ASP hea valdamine
• Eesti keele valdamine eriala ja suhtlustasandil
• Vene keele valdamine eriala ja suhtlustasandil
• Erialase inglise keele valdamine

Ettevõte pakub

• Töötulemustele vastavat palka
• Arenguvõimalust ja koolitust
• Erinevaid ja huvitavaid projekte uues alustavas firmas

Lisainfo

Kandideerides palume lisada kaaskiri ja palgasoov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
12. mai 2004

Proxim Finantsteenindus kuulub Proxim Group ettevõtete gruppi ning on orienteeritud investeerimisprojektide juhtimisele Eesti territooriumil.

Proxim Group tegutseb tihedas koostöös reaga Euroopa ning Venemaa finantskrediitasutustega, milledest üheks on RosPromKredit.

Proxim Finantsteenindus teostab investeerimisprojektide koordinatsiooni, ettevõtete finants- ning audit analüüsi, personaliotsingut ja värbamist avatud projektide raames, konsultingut ja juriidilist tuge investeerimisprojektide kõikidel etappidel.