Värsked tööpakkumised

Süsteemiadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501455

Tööpakkumise number

501455

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

  • Windows serverite haldus
  • Windows serverite regulaarne hooldus
  • Serverite riist- ja tarkvara paigaldamine ja konfigureerimine
  • Kasutajatoe osakonna toetamine keerukamate probleemide lahendamisel

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Oled kohusetundlik, suudad iseseisvalt oma aega ja tööd planeerida ning julged oma töö tulemuste eest vastutada.
  • Sul on varasem töökogemus süsteemiadministraatorina.
  • Nii Sinu eesti kui inglise keele oskus on suurepärane, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil.
  • Omad juhilube.
  • Sulle meeldib otsida lahendusi, Sa tahad areneda ning pidevalt oma teadmisi täiendada.
  • Sul on väga hea suhtlemisoskus ning siiras soov ja valmisolek klienti kuulata ning tema probleemile lahendus leida.

Kandideerimisel annab eelise, kui:
  • Oled kursis Vmware ning Cisco toodetega.
  • Omad kogemust Zabbix monitooringu tarkvaraga

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • Palka vastavalt Sinu tasemele.
  • Väga huvitavat ja vastutusrikast tööd.
  • Väga mõnusat töökeskkonda kesklinnas ja parimaid töövahendeid.
  • Head huumorit hindavaid töökaaslaseid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2017

Pro IT on 2007.-l aastal loodud IT-terviklahendusi pakkuv ettevõte. Kuigi juba ligi 10-aastase ajalooga, on meie areng endiselt kiire ning ambitsioonid suured. Meie soov on teha häid asju veel paremini. Hoolitseme oma klientide IT-hoolduse, WiFi-, VPN- ja virtuaalserveri lahenduste eest. Teeme oma tööd professionaalselt ja pühendunult, olles seejuures paindlikud ja personaalsed.
Kui ka Sina suhtud oma töösse samamoodi ning oled tuttav eelpool mainitud IT-lahendustega, siis tule meile