Värsked tööpakkumised

Süsteemiadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100517

Tööpakkumise number

100517

Töö kirjeldus

- Infosüsteemide tark- ja riistvaraplatvormi haldamine
- Teenuste ja süsteemide toimimise tagamine
- Infosüsteemide installeerimine, osalemine juurutamises
- Suhtlemine partneritega ning politsei allasutuste nõustamine

Nõudmised kandidaadile

- Windows ja linux serverite operatsioonisüsteemide väga hea tundmine
- Serverite riistvara tundmine
- Hea suhtlemisoskus
- B-kategooria autojuhiload

Kasuks tuleb:
- Andmebaaside tundmine (SQL, My SQL, Oracle)
- Erialane töökogemus
- Erialane kõrgharidus või selle omandamine
- Kohusetundlikkus ja töökus
- Analüüsivõime ja initsiatiivikus

- Häid IT-alaseid väljakutseid Eesti ühes suurimas organisatsioonis
- Head meeskonda ja kaasaegset töökeskkonda kiirelt arenevas organisatsioonis
- Rohkeid enesetäiendamis- ja arenguvõimalusi
- Erinevaid võimalusi spordiga tegelemiseks
- Avaliku teenistusega kaasnevad hüvesid

Lisainfo

Täiendav informatsioon: Ülle Kruuse, tel 612 3236

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
10. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
21. märts 2007

Politseiamet on valitsusasutus, mille haldusalas on 7 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistika Keskus, ning Julgestuspolitsei). Politseis töötab ca 5000 inimest