Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51356

Süsteemiadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • testimises ja tootmises olevate süsteemide töökindluse tagamine;
  • varukoopiate tegemine;
  • süsteemide jõudluse tagamiseks vajalike ressursside kontrollimine;
  • turvapoliitika nõuete täitmise jälgimine;
  • süsteemiuuenduste(pachide) väljaandmise jälgimine ja vajadusel paigaldamine;
  • uute süsteemide ja süsteemi versioonide paigaldamine test- ja tootekeskkondadesse.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus lõpetamisel;
  • 2 aastane unix või linux serverite administreerimise kogemus;
  • väga hea eesti ja hea inglise keele oskus;
  • hea suhtlemisoskus ja koostöövõime;
  • kõrge pingetaluvus;
  • valmisolek reageerida vajadusel ööpäevaringselt ning osaleda hooldustöödel, mis võivad toimuda väljaspool tööaega.

Kasuks tuleb:
  • Oracle ja/või WebLogic vm J2EE rakendusserveri tundmine;
  • B-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

  • võimalusi enesetäiendamiseks;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • mobiiltelefoni, sülearvutit, kodust ADSL ühendust;
  • konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada CV koos kaaskirjaga ja palgasooviga hiljemalt 28. septembriks 2005.

Tööpakkumise number
#51356

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
28. september 2005
Kuulutus sisestati:
13. september 2005

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem