Värsked tööpakkumised

Süsteemiadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86909

Tööpakkumise number

86909

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded saavad olema:

  • serverite tarkvara tõrgeteta töö tagamine
  • serverite tarkvara turvalisuse tagamine
  • süsteemide dokumenteerimine ning selle haldus
  • programmeerimis- ja arendustööde teostamine
  • 24/7 reageerimine tõrgete esinemisel

Nõudmised kandidaadile

  • Linux operatsioonisüsteemi hea tundmine
  • arvutivõrkude tööpõhimõtete tundmine
  • programmeerimiskeelte Perl ning PHP hea tundmine
  • käsurea töövahendite hea tundmine
  • Apache, MySQL, Sendmail tööpõhimõtete hea tundmine
  • arengupotensiaal ning õppimistahe
  • inglise keele oskus

Kasuks tulevad kandideerimisel:
  • XML, XSL, Ajax, C ning LDAP tundmine
  • telekommunikatsioonialase hariduse olemasolu või omandamine

Ettevõte pakub

  • töötamist oma ala tippspetsialistide meeskonnas
  • kiirelt kasvava rahvusvahelise võrgu arendamise ning haldamise kogemust
  • koolitust konkreetseks tööks
  • konkurentsivõimelist palka ja kaasaegset töökeskkonda
  • arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises kiirelt kasvavas telekommunikatsioonikontsernis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
28. november 2006

Linxtelecom Estonia on rahvusvahelise telekommunikatsiooniettevõtte Linx Telecommunications BV tütarfirma. Kvaliteetsete andmesideteenuste pakkujana on Linxtelecomi klientideks nii Eesti suuremad telekommunikatsioonifirmad kui ka erinevate ärivaldkondade ettevõtted. Lisaks sideteenustele pakume ka serverimajutusteenuseid ning internetipõhiseid telefonikõneteenuseid.