Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #609562

SÜSTEEMIADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 Windows domeeni haldamine
 Windows operatsioonisüsteemil põhinevate teenuste haldamine
 Andmesidevõrgu haldamine

Ootused kandidaadile

 Infotehnoloogiaalane kutsekeskharidus või kõrgharidus
 IT-alane töökogemus vähemalt 4 aastat
 Süvendatud teadmised ja oskused Active Directory ja rühmapoliisikate ning Windows operatsioonisüsteemidega serverite ja tööjaamade ning võrguseadmete seadistamises ja haldamises
 Inglise keele oskus B1 tasemel
 Hea pingetaluvus ja otsustusvõime
 Viimasesse vooru pääsenuna valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks
 Eesti kodakondsust ja Eesti keele oskus hea tasemel

Ettevõte pakub

 Põhipuhkust 35 päeva aastas
 Stabiilset sissetulekut
 Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine)
 Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
 Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
 Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda

Tööpakkumise number
#609562

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2100 - 2400 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. august 2019
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2019

Kaitseväe juhatajale otse alluva staabi- ja sidepataljoni põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Pataljon vastutab objektikaitse ning korrapidamisteenistuse korraldamise eest oma väeosas ning Kaitseväe peastaabis. Staabi- ja sidepataljonis õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub staabi- ja sidepataljoni koosseisu teavituskeskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

Vaata rohkem